W dniach od 25.05 do 11.06 Szczęśliwy Pies zbiera siły do kolejnego sezonu wytężonej pracy z psami, w tym czasie nie będę mogła odpowiedzieć na Państwa telefony, proszę o kontakt mailowy - odpowiem tak szybko, jak będzie to możliwe.                                                                                                                                                                                                                                     


Pies

    Wychowanie psówMasz już psa

Masz już psa No i jest. Niezależnie od tego, czy przytrafił sie przypadkowo - przyniesiony przez sąsiada, otrzymany w niekoniecznie chcianym prezencie, a może wyczekiwany, z dobrej hodowli, gdzie zadbano o niego najlepiej na świecie - jest. I zostanie, to postanowione. Tylko co z nim zrobić? Jak się do niego zabrać?
Czytaj więcej

Mój pies mnie nie słucha!

Niegrzeczny pies W procesie wychowania psa próbujemy nauczyć go bezpiecznego funkcjonowania w trudnym, skomplikowanym ludzkim świecie. Często jednak zapominamy, że te jakże przydatne dla nas czynności, jak chodzenie przy nodze, wracanie na zawołanie czy grzeczne witanie się z nieznajomymi, są dla psa zupełnie nieużyteczne, a znalezienie w nich jakiegokolwiek sensu graniczy z cudem. Czytaj więcej

Spacer z psem

Spacer z psem Każdy z nas wychodzi z psem - brzmi zupełnie prosto: weź smycz, obrożę i w drogę, ale zaraz po wyjściu dopada was... nuda. Jest kilka sposobów, żeby poradzić sobie z monotonnymi spacerami - zawsze możesz wziąć telefon, gazetę, tylko czy Twój pies będzie zadowolony z takiego "wychodzenia"?
Czytaj więcej