W dniach od 25.05 do 11.06 Szczęśliwy Pies zbiera siły do kolejnego sezonu wytężonej pracy z psami, w tym czasie nie będę mogła odpowiedzieć na Państwa telefony, proszę o kontakt mailowy - odpowiem tak szybko, jak będzie to możliwe.                                                                                                                                                                                                                                     


Pies

    Oferta

Psijaciele - spotkania socjalizacyjne

Zajęcia dla wszystkich psów

socjalizacja psów

Wszyscy wiemy, jak ważna jest dla psa tzw. socjalizacja - bezpieczne, przemyślane zapoznawanie psa z otoczeniem, różnymi obiektami i innymi zwierzętami, mieszkamy niejednokrotnie w skomplikowanych warunkach i trudno nam jest znaleźć dla psa właściwych kolegów. Nierzadko obawiamy się również, że nie będziemy w stanie kontrolować i tak zaaranżować spotkania z innymi psiakami, żeby nasz pies nauczył się podczas nich samych ważnych i przydatnych rzeczy - grzecznej zabawy, spokojnego zachowania w towarzystwie innych psów - słowem, żeby sprawnie komunikował się z pozostałymi psami.

  • Brakuje Ci miejsca, w którym Twój pies bezpiecznie mógłby się zapoznawać z innymi psami?
  • Czy na samą myśl o tym, że Twój pies idzie grzecznie na smyczy, kiedy obok spaceruje inny psi kolega kiwasz z niedowierzaniem głową?
  • A może są obiekty przy których Twój pies nie czuje się pewnie?

Właśnie dla Ciebie powstał nasz program Psijaciele - zajęcia, podczas których Twój pies będzie ćwiczył trudną sztukę "gadania" z innymi psami, gdzie Ty dowiesz się, jak kończyć i rozpoznawać zabawę, która może być nieprzyjemna dla co najmniej jednego z psów, ale również będziesz miał okazję poćwiczyć spokojne spacerowanie (na luźnych smyczach!) w towarzystwie psijaciół!

Ilość zajęć: 1/5 spotkań po 40-50min (dostosowane do możliwości obecnych psiaków)
Cena pojedynczego wejścia: 25 zł
Cena pięciu wejść (cykl): 100 zł
Termin: Środa, godz. 19.15
Czwartek, godz. 19.15
Sobota, godz. 14.00
Niedziela, godz. 9.00
Niedziela, godz. 12.00

Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc.
Podkreślamy, że nie jest to miejsce na terapię dla psów prezentujących zachowania agresywne, dlatego zapraszamy psiaki, które lubią towarzystwo innych zwierząt.