W dniach od 25.05 do 11.06 Szczęśliwy Pies zbiera siły do kolejnego sezonu wytężonej pracy z psami, w tym czasie nie będę mogła odpowiedzieć na Państwa telefony, proszę o kontakt mailowy - odpowiem tak szybko, jak będzie to możliwe.                                                                                                                                                                                                                                     


Pies

    OfertaSzkolenie psów w Szczęśliwym Psie to zajęcia przede wszystkim dla człowieka – to Ty, jako przewodnik swojego psa, nauczysz się, jak z nim postępować, aby nie sprawiał Ci problemów wychowawczych. Będziesz wiedział jak bez krzyku, szarpania i nerwów sprawić, żeby Twój pies zrobił, cokolwiek mu powiesz. Na bazie najnowszej wiedzy kynologicznej i naszych doświadczeń powstały programy kursów dla najbardziej wymagających klientów. Znajdziesz coś dla siebie – niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę ze szkoleniem swojego psa czy jesteś już doświadczonym przewodnikiem.

W naszej ofercie znajdują się kursy prowadzone w warunkach miejskich oraz na bezpiecznym, ogrodzonym placu szkoleniowym. Na życzenie klienta możemy zorganizować kurs w dowolnym miejscu na terenie Wrocławia i okolic. Szkolenia prowadzimy w formie zajęć grupowych, gdzie pies poddany jest bardzo trudnym rozproszeniom w postaci psich kolegów, jak również indywidualnie, gdzie koncentrujemy się na wyspecjalizowanych umiejętnościach i dostosowujemy program do potrzeb psa i przewodnika.Na dobry początek...

Przedszkole dla psów Podstawowe posłuszeństwo

Dla wtajemniczonych...

(Prawie) Grzeczny pies Pies w wielkim mieście

Dla wtajemniczonych...

Posłuszeństwo na luzie

Jeśli spacer to udręka...

Luźna smycz

Autorski program spotkań
socjalizacyjnych dla psów!

Psijaciele (spotkania socjalizacyjne)

Nienormowany czas pracy?
Wyjątkowe zadanie dla trenera?

Konsultacje i zajęcia indywidualne

Opieka nad psem

A kiedy nie ma Cię
w domu...