W dniach od 25.05 do 11.06 Szczęśliwy Pies zbiera siły do kolejnego sezonu wytężonej pracy z psami, w tym czasie nie będę mogła odpowiedzieć na Państwa telefony, proszę o kontakt mailowy - odpowiem tak szybko, jak będzie to możliwe.                                                                                                                                                                                                                                     

 

Szczęśliwy Pies - szkoła dla psów

Szkolenie psów

fot. A.Liszewska

Szkolenie psów

fot. S.Gontarewicz

Szczęśliwy Pies powstał z myślą o wszystkich opiekunach, którym zależy na zbudowaniu silnej więzi z psem, opartej na wzajemnym zrozumieniu i zaspokojeniu potrzeb. Chcielibyśmy, żeby efektem tej relacji było harmonijne, szczęśliwe i bezproblemowe życie z psem.

Dla nas szkolenie psa to nie tresura – niezależnie od tego, czy masz w domu yorka czy owczarka niemieckiego, pomożemy Ci go wyszkolić w sposób przyjemny i skuteczny, z wykorzystaniem najnowszych i najbardziej efektywnych metod. Pokażemy Ci, że szkolenie pozytywne to nie wychowanie bezstresowe i że bez uciekania się do przymusu fizycznego, można mieć w domu posłusznego, a dodatkowo jeszcze wesołego psa!

Naszym zajęciom przyświeca idea nauki przez zabawę – elementy toru agility, naturalne przeszkody obecne w otoczeniu są używane w toku szkolenia, podczas niektórych zajęć posiłkujemy się klikerem, wykorzystując wszystkie jego zalety w szkoleniu psa! W socjalizacji Twojego psa, nauce spokojnego reagowania na elementy otoczenia, inne psy i ludzi pomoże Ci nasz autorski program spotkań socjalizacyjnychPsijaciele, a dla głodnych wiedzy o psie, przygotowaliśmy bogatą ofertę wykładów i warsztatów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, na naszej stronie znajdziesz dział z poradami dla opiekunów, opisem szkoleń grupowych, jak również zajęć indywidualnych.Psiedszkole
Przedszkole dla szczeniąt
Psiaki rozrabiaki
Podstawowe posłuszeństwo
(Prawie) Grzeczny pies Zaawansowane posłuszeństwo
Pies w wielkim mieście Zajęcia w warunkach miejskich we Wrocławiu
Luźna smycz
Nauka grzecznego chodzenia na smyczy
Psijaciele
Program spotkań socjalizacyjnychMetoda pracy

Dla nas liczy się Twój pies, dlatego w pracy bazujemy na metodach zorientowanych na uzyskiwanie jak najlepszych efektów szkoleniowych przy jednoczesnej trosce o dobre samopoczucie i wysoką motywację psa.

Komfort Twojego psa jest dla nas ważny - zadowolony i spokojny pies jest najlepszym
towarzyszem człowieka.

Korzystamy z najnowszych zdobyczy nauki, co pozwala uczyć nam psy w każdym wieku - od przedszkolaka do seniora. Podczas uczenia poleceń opieramy się na wzmocnieniu dodatnim (pozytywnym) - zaznaczamy i nagradzamy zachowania pożądane tak, aby w kolejnej sesji treningowej, w myśl prawa efektu, pies sam zaproponował nam podobną czynność. Daje nam to możliwość szkolenia i otwierania nowych możliwości przed psami, które mają już różne doświadczenia życiowe i szkoleniowe, utrzymując przy tym wysoką motywację i radość z wykonywanych ćwiczeń.

Ponieważ w życiu każdego psa przychodzi taka chwila, że czegoś mu nie wolno, podczas zajęć w Szczęśliwym Psie uczymy opiekunów, jak bez użycia przemocy, siły fizycznej i krzyku skutecznie powiedzieć psu "nie".

Jednym z kluczowych zadań stawianych przed przewodnikiem psa jest sprawne zarządzanie wszelkimi dobrami, czyli najprościej ujmując skuteczne nagradzanie! Wielu z nas zapomina, że kontakt z innymi psami, ludźmi, możliwość dojśćia w jakieś miejsce czy wspólnej zabawy mogą być, obok oczywistych smakołyków, doskonałymi motywatorami - nagrodami za dobrze wykonane przez psa zadania. I to właśnie dlatego, po naszych zajęciach, będziesz mógł pokazać psu, że zrobił coś dobrze, używając wielu sposobów, nie tylko za pomocą jedzenia.

Szkolenie podstawowe będzie świetną okazją, żeby rozpocząć odkrywanie świata Twojego psa i zdobyć wiele nowych umiejętności.
Aktualności


Aktualności szkoły dla psów

Przerwa 25.05 - 11.06

2015-05-31

W dniach od 25.05 do 11.06 Szczęśliwy Pies zbiera siły do kolejnego sezonu wytężonej pracy z psami, w tym czasie nie będę mogła odpowiedzieć na Państwa telefony, proszę o kontakt mailowy - odpowiem tak szybko, jak będzie to możliwe.
Aktualności szkoły dla psów

Wykład "Świat wg psa"

2013-04-11

Wykład Świat wg psa - wtorek, 23 kwietnia godzina 19:00.
Aktualności szkoły dla psów

Psie Przedszkole

2013-04-11

Psie Przedszkole w weekendy od 20 kwietnia.
Aktualności szkoły dla psów

Psie Przedszkole

2013-04-01

Już w najbliższą sobotę - 6 kwietnia, rozpoczniemy kolejną edycję kursu Psie Przedszkole, zajęcia odbywać się będą w weekendy! Zapraszam: kontakt@szczesliwypies.pl lub tel. 500 253 883
Aktualności szkoły dla psów

Wykład "Świat wg psa"

2013-04-01

Wszystkich miłośników i opiekunów psów, którzy chcieliby zgłębiać tajniki psiej psychiki, zapraszam do udziału w wykładzie Świat wg psa, który odbędzie się w piątek 5-go kwietnia o godzinie 18:30.

Szczegóły i zapisy - kontakt@szczesliwypies.pl lub tel. 500 253 883
Aktualności szkoły dla psów

Warsztaty z Eliminacji Zachowań Niepożądanych

2012-11-22

W najbliższy poniedziałek 26 listopada, zapraszam na Warsztaty z Eliminacji Zachowań Niepożądanych - szczegółowe informacje i zgłoszenia kontakt@szczesliwypies.pl, tel. 500 253 883.
Aktualności szkoły dla psów

Wykład "Świat wg psa", 4 września

2012-08-31

Wszystkich miłośników psów zapraszam na wykład Świat wg psa będący częścią zajęć grupowych w Szczęśliwym Psie. Będziemy mówić i rozmawiać o psich potrzebach, komunikacji psio-psiej i psio-ludzkiej jak również o typowych problemach wychowawczych pojawiających się w naszym wspólnym życiu z psem.
Dla uczestników zajęć grupowych Szczęśliwego Psa spotkanie jest bezpłatne, kursantów indywidualnych zapraszam za symboliczną opłatą 10 zł (za całą rodzinę psa)! Oczywiście, nie zabraknie miejsca na pytania, dyskusję.

Zapraszam całe rodziny!

Tym razem spotykamy się bez psów. Niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca - kontakt@szczesliwypies.pl, tel. 500 253 883.
Aktualności szkoły dla psów

Zapisy trwają!

2012-08-31

Zapisy na zajęcia Luźnej Smyczy oraz weekendowych Psiaków Rozrabiaków trwają!
Aktualności szkoły dla psów

Zapisy!

2012-07-26

Nie czekaj do września! Już 5 sierpnia rozpoczyna się kolejna edycja Psiaków Rozrabiaków.
Zajęcia odbywać będą się w intensywnym, wakacyjnym trybie - wtorki, soboty, niedziele o 18:00. Zostało tylko JEDNO wolne miejsce.
Zapisy do grup Psiego Przedszkola trwają!
Aktualności szkoły dla psów

Nowa lokalizacja!

2012-06-18

Wszystkich, którzy borykają się z Psiakiem Rozrabiakiem albo chcieliby wziąć udział w zajęciach Psiego Przedszkola, zapraszam na ostatnie edycje kursów Psiaki Rozrabiaki i Psie Przedszkole na Muchoborze Wielkim. Oferta last minute - otrzymują Państwo 15% zniżki na kurs Psiaki Rozrabiaki lub Psie Przedszkole.

A już od sierpnia zapraszam Państwa na zajęcia odbywające się na nowym placu szkoleniowym. Będziemy mieć do dyspozycji prawie 2500 m2 ogrodzonego terenu zielonego. Oczywiście, tradycyjnie już - w upalne dni, drzewa ochronią nas przed słońcem. Tym razem dojechać do nas będzie można łatwo z każdej strony miasta, a jeśli mieszkacie Państwo w centrum, być może wystarczy tylko niedługi spacer z psem. Szczegóły nowej lokalizacji znajdziecie Państwo w zakładce kontakt.

Zapisy do nowych grup trwają!
Aktualności szkoły dla psów

Nowa edycja Psiego Przedszkola!

2012-05-13

Opiekunów szczeniąt zapraszam do udziału w najbliższej edycji Psiego Przedszkola - zajęć edukacyjnych dla psów do 5-go miesiąca życia. Zajęcia będą się odbywać w tygodniu w godzinach popołudniowych.
Chętnych proszę o kontakt mailowy - kontakt@szczesliwypies.pl lub telefoniczny - 500 253 883.

Prawidłowe wychowanie szczeniaka od początku, pomaga uniknąć problemów wychowawczych w przyszłości!
Aktualności szkoły dla psów

Wykład "Świat wg psa"

2012-05-04

Wszystkich głodnych wiedzy o psie zapraszam w poniedziałek, 7 maja na wykład Świat według psa (link). Szczegółowe informacje i zapisy kontakt@szczesliwypies.pl lub tel. 500 253 883.
Aktualności szkoły dla psów

Psiaki rozrabiaki

2012-03-20

Już 24 marca rusza kolejna weekendowa edycja kursu Psiaki Rozrabiaki. Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele o 14:30.
Aktualności szkoły dla psów

Zapisy do grup

2012-03-20

Rusza nabór do wiosennych grup szkoleniowych Psich Przedszkolaków i Psiaków Rozrabiaków. Zajęcia odbywają się popołudniami i w weekendy.
Aktualności szkoły dla psów

Kursy indywidualne

2012-03-20

Nie masz czasu popołudniu? A może masz nienormowany czas pracy? Każdy kurs możemy zorganizować w formie zajęć indywidualnych, wzbogacając go jednocześnie o naukę wskazanych przez Ciebie dodatkowych umiejętności psa! Napisz lub zadzwoń (zobacz).